-1.7 C
Ordu
27 Ocak 2023, Cuma

Yönetim Kurulu, Disiplin Kurulu ve TOBB Delege Seçimlerini Gerçekleştirdik

2013 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ziver KAHRAMAN tekrar aynı görevine seçildi.

1 Ekim 2022 Cumartesi günü yapılan borsamız meclis seçimleri ardından oluşan yeni meclisimiz 8 Ekim 2022 Cumartesi günü “Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri” , “Disiplin Kurulu Üyeleri” ile “TOBB Delege” seçimlerini gerçekleştirdi. Yargı gözetiminde yapılan seçimlere yeni seçilen meclis üyelerimizin tamamı iştirak etti. 2013 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ziver KAHRAMAN tekrar aynı görevine seçildi.

Başkan Kahraman “ demokrasinin gereği tecelli etmiştir. Borsamız adil, güvenilir ve yüzde doksan gibi yüksek katılımlı bir seçim süreci yaşamış ve seçimlerimizin ikinci turunu da bugün hayırlısıyla tamamladık. Borsamızın yeni dönem organ üyeleri de böylece teşekkül etmiş oldu. Borsanıza, camiamıza, memleketimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Akabinde meclisimiz ilk toplantısını gerçekleştirmiş olup Meclis Başkanlığına İdris İŞLEME seçildi. Meclis Başkanı İdris İŞLEME “ üyelerimizin teveccühüne layık olacağız. Biz, uyumlu ve çalışkan bir ekibiz ve yarattığımız sinerji üyelerimizin tercihlerine de yansımaktadır.

Sandıktan çıkan sonuca saygı göstermek hakkaniyet ilkesinin gereğidir. Bize oy veren ve vermeyen tüm üyelerimiz bizim için kıymetlidir. Seçim süreci hayırlısı ile bitmiştir. Bundan sonra işimize bakacağız” diye konuştu.

Devam Eden Destek Paketleri (II.Dönem)

Azami 6 ay ödemesiz dönem dahil olmak üzere azami 24 ay

Anadolu 500’de 9 Ordulu Şirket

2021 yılı verilerine göre bu listeye 9 Ordulu şirket girmiştir.

Ekonomiye Dair Öne Çıkan Düzenlemeler

Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı 29 Aralık 2022 / 4 Ocak 2023

KOSGEB Kredi İşlemleri Hakkında Bilgilendirme

2020 ve 2021 KOBİ Beyannamelerinizi sırası ile güncellemeniz gerekmektedir.