Başkanlar

Borsa Başkanları

Dönem – Adı Soyadı / Görev Yaptığı Tarih Aralığı

1-Baha Tegün / 15.08.1936–19.03.1937

2-Ömer Furtun / 19.03.1937–23.06.1937

3-Saadettin Uğursal / 23.06.1937–06.07.1937

4-Kamil Furtun / 06.07.1937–11.08.1937

5-Mehmet Akyazı / 01.02.1938–19.07.1938

6-Mustafa Araç / 19.07.1938–05.02.1940

7-Mehmet Furtun / 05.02.1940–01.06.1943

8-Hami Nalbant / 01.06.1943–27.08.1943

9-Ahmet Cemal Mağden / 27.08.1943–26.04.1945

10-Lütfü Genç / 26.04.1945–25.11.1946

11-Ahmet Cemal Mağden / 25.11.1946–12.04.1947

12-Lütfü Genç / 12.04.1947–28.09.1951

13-Hasan Çebi / 28.09.1951–15.06.1960

14-Adil Karlıbel / 04.08.1960–28.11.1963

15-Hasan Çebi / 28.11.1963–09.07.1971

16-Sebahittin Köksal / 30.11.1971–30.11.1973

17-İsmail İzzet Şahin / 30.11.1973–29.11.1974

18-Mehmet Başköy / 29.11.1974–17.12.1975

19-Mehmet Topçuoğlu / 17.12.1975–28.11.1979

20-İsmet Şenocak / 28.11.1979–28.07.1983

21-Yusuf Ziya Tıkıloğlu / 29.07.1983–06.04.1984

22-Osman Özyurt / 10.12.1984–27.11.1989

23-Hacı Güler / 27.11.1989–03.03.1992

24-İsmet Şenocak / 03.03.1992–06.10.1999

25-Nejdet Gürsoy / 06.10.1999–06.03.2005

26-Nejdet Gürsoy / 06.03.2005-18.01.2009

27-Nejdet Gürsoy / 18.01.2009-26.05.2013

28-Ziver Kahraman / 26.05.2013-01.04.2018

29-Ziver Kahraman / 01.04.2018-

Ordu Ticaret Borsası © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır.